PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Meade ETX 90 GoTo

Kód zboží: 71661
Teleskop Meade ETX 90 GoTo je Maksutovov-Cassegrainů teleskop (GoTo). Aperturu má 90 mm. Ohniskovou vzdálenost má 1250 mm.
Cena s DPH16141 Kč
Cena bez DPH13340 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Teleskop Meade ETX 90 GoTo je Maksutovov-Cassegrainův teleskop (GoTo). Aperturu má 90 mm. Ohniskovou vzdálenost má 1250 mm.

V průběhu let poskytovaly teleskopy řady ETX novým astronomům kvalitu, hodnotu a výkon, přičemž každý nový model přináší rozšíření a vylepšení. Tento teleskop v tomto duchu pokračuje.

Začít poznávat vesmír s ETX 90 je skvělou volbou. Využijte výhodu 90mm apertury a užijte si detailní obrazy sluneční soustavy a nebeských objektů kdykoliv a kdekoliv.

Teleskop Meade ETX 90 GoTo plně vybaví moderního badatele sofistikovaným, automatizovaným a přenosným přístrojem. Jeho víceúčelová konstrukce obsahuje odnímatelný tubus a obsahuje výjimečné funkce jako AudioStar, GoTo technologii a velkou databázi 30 000 objektů. Je to ideální pozorovací dalekohled, který vás doprovází během kempování a pěší turistiky. S ETX 90 uvidíte planety, hvězdy, galaxie a mlhoviny stisknutím tlačítka.

Teelskop Meade ETX 90 GoTo má optickou konstrukci Maksutov-Cassegrain pro výjimečný kontrast a špičkové obrazy hvězd, což z něj dělá umělce hluboké oblohy a ideální přístroj pro detailní pozorování měsíce a planet při vysokých zvětšeních. Vrstva s velmi vysokým přenosem (Ultra-High Transmission Coatings - UHTC) poskytuje maximální přenos světla, zajišťující nejjasnější obraz a nejvyšší kontrast. Je vybaven sklopným zrcadlem, které umožňuje zaostřit světlo na zadní stranu teleskopu (namísto zrcadla odrážejícího světlo v úhlu 90 ° do okuláru), což umožňuje připojit fotoaparát na zadní stranu pozorovacího dalekohledu (adaptéry nejsou součástí dodávky). ETX 90 je dodáván s kompasem bublina / vodní váha pro vyrovnání vašeho stativu a držáku do roviny.

Balení obsahuje přenosný, ale extrémně stabilní ocelový stativ plné velikosti a je dodáván s rovníkovou naklápěcí deskou, umožňující polární nasměrování, které je podstatné pro astronomické fotografování s dlouhodobou expozicí. Obsahuje také pevný přepravní kufřík pro držák / optický tubus a příslušenství a vak na stativ.

názor experta

klady
 
 
 
zápory


Technické parametry:

Optická konstrukce: katadioptrická
Optický systém: Maksutov-Cassegrain
Povrchová úprava optiky: UHTC
Apertura, mm: 90
Ohnisková vzdálenost, mm: 1250
Světelnost: f / 13,8
Zaostřování: pohybem okuláru
Okuláry: 26 mm (48x), 9,7 mm (129x)
Vnitřní průměr okulárů: 1,25
Hledáček: s červenou tečkou
Okulárový výtah: 1,25 "Super Plössl
Stativ: ocelový stativ plné velikosti s naklápěcí deskou
Řízení teleskopu: Auto-Tracking (automatické sledování objektů)
Montáž: azimutální
Další vlastnosti: kompas bublina / vodní váha 1,25 "; rybinové zubování: vidlicový typ
Sledovací rychlost: 1x siderická až 5,5 ° / s v 9 krocích
Ruční ovladač: AudioStar
Objekty v databázi: více než 30 000
Napájení: 6 baterií AA
Typ uživatele: začátečníci, nadšenci
Pozorovaný objekt: planety a objekty hlubokého vesmíru
Kryt / kufřík / taška v sadě: ano
Hmotnost, kg: 8,58

Teleskopy
Maksutov-Cassegrain
70-90mm
3-8 dni

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.