PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Meade Adventure 60/360 AZ

Kód zboží: 71663
Teleskop Meade Adventure 60/360 AZ má průměr objektivu (aperturu) 60 mm. Ohnisková vzdálenost teleskopu je 360 ​​mm. Tento teleskop je perfektní pozorovací dalekohled pro badatelů, který usiluje o pozorování jak denních, tak nočních objektů zblízka.
Cena s DPH2176 Kč
Cena bez DPH1798 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Teleskop Meade Adventure 60/360 AZ má průměr objektivu (aperturu) 60 mm. Ohnisková vzdálenost teleskopu je 360 ​​mm. Tento teleskop je perfektní pozorovací dalekohled pro badatelů, který usiluje o pozorování jak denních, tak nočních objektů zblízka. Přenosný a snadno ovladatelný pozorovací dalekohled je k dispozici s 60mm i 80mm aperturou. Je to ideální teleskop pro pozorovatele na cestách.

Pozorovací dalekohled Adventure obsahuje robustní batoh pro uložení tubusu, stativu a příslušenství, čímž je ideální volbou pro všechny cestovatele, turisty nebo kempy, kteří touží pozorovat a být svědky nepoznaného. Dodávaný pozorovací dalekohled s hledáčkem s červeným bodem, diagonála vzpřímeného obrazu a dva okuláry usnadňují lokalizaci objektů.

Tento lehký refraktor poskytuje pozorovatelům možnosti prohlížet si krásnou krajinu kolem sebe, včetně stromů a luk, nebo pozorovat hvězdnou, oslňující oblohu nad sebou, včetně hvězd, Měsíce a planet.

Teleskop disponuje kompaktní a lehkou konstrukcí za přijatelnou cenu.


názor experta

 
klady
 
 
zápory


Technické parametry:

Optická konstrukce: refraktor
Optický systém: achromatický
Průměr objektivu (apertura), mm: 60
Ohnisková vzdálenost, mm: 360
Světelnost: f / 6
Okuláry: dva okuláry Hyugens 1,25 "(H 18mm a H 6mm)
Vnitřní průměr okulárů: 1,25
Hledáček: s červenou tečkou
Okulárový výtah: 1,25 ° hřeben a pastorkový zaostřovač
Stativ: hliníkový stativ s odkládací plochou
Další vlastnosti: diagonální hranol: 90 °, 1,25 "
Typ uživatele: začátečníci, děti
Pozorovaný objekt: pozemní objekty, planety
Kryt / kufřík / taška v sadě: ano
Hmotnost, kg: 0,9

3-8 dni
Teleskopy
Montáž AZ
šošovkové (refraktory)
do 70mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.