PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Levenhuk Skyline 90x900 EQ

Teleskop Levenhuk Skyline 90x900 EQTeleskop Levenhuk Skyline 90x900 EQ
Kód zboží: 24297
Teleskop slouží k pozorování planet, dvojhvězd, hvězdokup, mlhovin.
Cena s DPH7430 Kč
Cena bez DPH6140 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Tímto teleskopem budete moci pozorovat planety , dvojhvězdy , hvězdokupy a mlhoviny . Uran a Neptun se sice při pozorování jeví jen jako malé kotoučky , ale ostatní planety sluneční soustavy lze studovat podrobně . Budete například schopni pozorovat měsíční krátery a hory, polární čepičky na Marsu , sluneční skvrny a granulaci slunečního povrchu. Za dobrých podmínek vám tento teleskop umožní pozorovat všechny objekty Messierova katalogu a jasné NGC objekty . Tento model je vhodný i pro astrofotografii .
Mezi přednosti teleskopu patří přesné tovární nastavení optiky tohoto teleskopu . Tento proces nebudete muset provádět po vybalení nebo údržbě sami. Teleskop má jasný a ostrý obraz vysoké kvality bez chromatické aberace . Dále má velmi detailní obraz i při vysokém zvětšení . Lze jej použít pro planetární astrofotografii . Je vhodný pro astronomické i pozemní pozorování . Disponuje i vynikajícími vlastnostmi pro pozorování planet a dvojhvězd . Je vhodný pro amatérské astronomy .
Paralaktický montáž tohoto teleskopu kompenzuje zemskou rotaci a umožňuje přesnější sledování nebeských objektů. Díky tomu se jedná o vynikající teleskop pro astronomická pozorování a nepostradatelný nástroj pro astrofotografii . Hliníkový stativ má nastavitelnou výšku . Dva achromatické okuláry s několikanásobnou antireflexní vrstvou - 1,25 " SUPER 10 a SUPER 25 , které jsou součástí soupravy, nabízejí ostrý obraz bez chromatické nebo sférické aberace v celém zorném poli o rozměru 50-52 stupňů .


Technické parametry :

Průměr objektivu: 90 mm
Ohnisková vzdálenost : 900 mm
Světelnost: f/10
Maximální zvětšení : 180x
Limitní hvězdná velikost : 11.9
Práh rozlišení: 1.71 ''
Průměr okuláru : 1.33 ''
Okuláry : SUPER10 , SUPER25
Typ montáže : EQ2
Stativ : hliníkový
Výška stativu: nastavitelná, 700-1250 mm
Celková hmotnost : 18 kg
Rozměry balení ( d x š x v ): 43,5 x 114,0 x 23,0 cm
Záruka: 36 měsíců

 

Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
  Filtr je příslušenstvím pro teleskopy značky Sky-Watcher. Pro teleskopy jiných výrobců nemusí vždy přesně pasovat.
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž EQ
3-8 dni
šošovkové (refraktory)
70-90mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.