PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Levenhuk Skyline 76x700 AZ

Teleskop Levenhuk Skyline 76x700 AZTeleskop Levenhuk Skyline 76x700 AZ
Kód zboží: 27644
Teleskop je ideální pro amatérské pozorovatele hvězd. Dá se pozorovat celou řadu objektů ve sluneční soustavě i za jejími hranicemi.
Cena s DPH2850 Kč
Cena bez DPH2355 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Newtonovská optická konstrukce tohoto zrcadlového teleskopu je jednou z nejstarších a nejoblíbenějších optických konstrukcí . Tento teleskop je ideální volbou pro amatérské pozorovatele hvězd, kteří se vydávají na svou první výpravu za záhadami vesmíru . Teleskop se velmi snadno nastavuje i používá , a přesto nabízí velmi kvalitní obraz pozorovaných objektů a , co je důležité, to vše za velmi rozumnou cenu . Optická konstrukce teleskopu eliminuje chromatickou aberaci , která je běžná u většiny čočkových dalekohledů , což je patrné zejména při pozorování jasnějších objektů. Sada tohoto teleskopu obsahuje vše, co budete potřebovat k zahájení svých pozorování . Primární zrcadlo o průměru 76 mm zachytí až 100 krát více světla než prosté oko a je schopné zobrazit vám řadu objektů ve sluneční soustavě i za jejími hranicemi . Měsíční krátery a moře, fáze Venuše , planetární disk Jupitera a čtyři z jeho měsíců , Saturnovy prstence , titan, dvojhvězdy a hvězdokupy a dokonce i jasné mlhoviny a galaxie .
Zrcadla teleskopu mají speciální ochrannou vrstvu zajišťující dlouhou životnost přístroje . Odolný a lehký optický tubus je připevněn k azimutální montáži s intuitivními manuálními ovládacími prvky . Stativ je výškově nastavitelný . Optický hledáček se zvětšením 6x vám umožňuje snadnou navigaci k požadovanému nebeskému tělesu a vycentrování jeho obrazu . Sada teleskopu obsahuje dva okuláry s ohniskovou vzdáleností 10 mm a 25 mm a zorným polem 52 ° . Po nasazení na optický tubus nabízejí tyto okuláry zvětšení 70x a 28x . Skleněné čočky na obou okulárech jsou pokryty několikanásobnou antireflexní vrstvou zvyšující jasnost a ostrost výsledného obrazu . Jednorychlostní okulárový výtah s okulárového šachtou o průměru 1,25 " umožňuje použití nejrůznějšího příslušenství, které je dnes na trhu k dispozici . V kombinaci s tímto teleskopem můžete použít i jiné okuláry , takže celá sestava pak může nabídnout ještě vyšší zvětšení ( nezapomínejte ale na to , že nejvyšší praktické zvětšení tohoto teleskopu je 150x ) . Teleskop byl navržen pro pozorovatele hvězd, kteří hledají lehký a snadno použitelný přístroj pro optické pozorování . schopnosti a rozšiřitelnými sadami teleskopů Skyline budou jistě potěšeni amatérští astronomové i zkušení pozorovatelé.
 

Technické parametry :

Průměr objektivu: 76 mm
Ohnisková vzdálenost : 700 mm
Maximální zvětšení : 150x
Světelnost: f / 9,2
Limitní hvězdná velikost : 11.4
Práh rozlišení: 1.8 ''
Průměr okuláru : 1.25 ''
Okuláry : SUPER10 , SUPER25
Typ montáže : AZ1
Stativ : hliníkový
Výška stativu: nastavitelná, 670-1190 mm
Hmotnost tubusu : 1.76 kg
Průměr sekundárního zrcadla : 20 mm
Celková hmotnost : 5 kg
Rozměry balení ( d x š x v ): 25,0 x 95,0 x 30,5 cm
Záruka: 36 měsíců
 
 
Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
  Filtr je příslušenstvím pro teleskopy značky Sky-Watcher. Pro teleskopy jiných výrobců nemusí vždy přesně pasovat.
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž AZ
Na objednávku
zrkadlové (refraktory)
70-90mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.