PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Levenhuk Skyline 130x900 EQ

Teleskop Levenhuk Skyline 130x900 EQTeleskop Levenhuk Skyline 130x900 EQ
Kód zboží: 24296
Teleskop je vynikající zrcadlový hvězdářský dalekohled na pozorování mlhavých nebeských objektů (komet, mlhovin a hvězdokup).
Cena s DPH8580 Kč
Cena bez DPH7091 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Teleskop je vynikající zrcadlový hvězdářský dalekohled na pozorování mlhavých nebeských objektů (komet , mlhovin a hvězdokup). Zrcadlový dalekohled díky své dlouhé ohniskové vzdálenosti a praktické nepřítomnosti chromatické aberace se také skvěle hodí na pozorování planet . Pomocí tohoto modelu můžete pozorovat většinu objektů NGC ve velmi detailním zobrazení . Mezi přednosti teleskopu patří pozorování objektů hlubokého vesmíru mlhovin , galaxií, hvězdokup a slabých hvězd . Má relativně malé rozměry na teleskop o ohniskové vzdálenosti 900 mm . Poskytuje ostrý obraz bez chromatické aberace . Je vhodný pro astrofotografii . Paralaktický montáž tohoto teleskopu kompenzuje zemskou rotaci a umožňuje přesnější sledování nebeských objektů. Díky tomu se jedná o vynikající teleskop pro astronomická pozorování a nepostradatelný nástroj pro astrofotografii . Hliníkový stativ má nastavitelnou výšku . Dva achromatické okuláry s několikanásobnou antireflexní vrstvou - 1,25 " SUPER 10 a SUPER 25 , které jsou součástí soupravy, nabízejí ostrý obraz bez chromatické nebo sférické aberace v celém zorném poli o rozměru 50-52 stupňů .


Technické parametry :

Průměr objektivu: 130 mm
Ohnisková vzdálenost : 900 mm
Světelnost: f/6.9
Maximální zvětšení : 260x
Limitní hvězdná velikost : 12.7
Práh rozlišení: 0.92 ''
Průměr okuláru : 1.25 ''
Okuláry : SUPER10 , SUPER25
Typ montáže : EQ2
Stativ : hliníkový
Výška stativu : nastavitelná ,700 - 1250 mm
Celková hmotnost : 18,2 kg
Rozměry balení ( d x š x v): 50,0 x 109,0 x 27,0 cm
Záruka : 36 měsícú

 

Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
  Filtr je příslušenstvím pro teleskopy značky Sky-Watcher. Pro teleskopy jiných výrobců nemusí vždy přesně pasovat.
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž EQ
3-8 dni
zrkadlové (refraktory)
130-149mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.