PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Bresser Venus - 76/700 AZ

Teleskop Bresser Venus 76/700 AZTeleskop Bresser Venus 76/700 AZ
Kód zboží: 4541000
Zrcadlový dalekohled, který je ideální pro začátečníky, je vhodný pro pozorování planet, Měsíce a jasnějších objektů sluneční soustavy.
Cena s DPH3016 Kč
Cena bez DPH2493 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Zrcadlový dalekohled typu Newton Bresser Venus 76/700 / AZ, je ideální pro nenáročné pozorovatele noční oblohy. Je vhodný zejména pro pozorování planet, Měsíce a jasnějších objektů sluneční soustavy. Teleskop je vyroben z hliníku. Dalekohled je vybaven okuláry typu Huygens s ohniskovou vzdáleností 20 mm, a okulárem SR-4 mm pro větší zvětšení. Průměr okulárů je 31,7mm (1,25in), takže se dají také použít jakékoli další okuláry s tímto parametrem. K dalekohledu je dodáván záměrný optický hledáček 5x24mm, vyhledávání objektů je pak velmi pohodlné a rychlé.  Hliníkový stativ nabízí odkládací plochu pro používané příslušenství (okuláry, mapy apod.). V balení se nachází: tubus s optikou, hliníkový stativ, LED hledáček, astro-software. V balení je i adaptér pro mobilní telefony, se kterým se jednoduše fotit (např. Měsíc). Nový model je samozřejmě také kompatibilní s PC okulárem.


Technické parametry:

Zvětšení:
35x, 56 x, 175 x, 525 x (s okuláry v balení)
Využitelné zvětšení: 152x
Průměr objektivu : 76 mm
Hmotnost : 3,8 kg
Hledáček : LED - red dot
Materiál - tubus: hliník
Montáž : azimutální
Ohnisková vzdálenost: 700 mm
Okulár / okuláry : SR-4 mm, H-20 mm (Huygens) , Barlow šošovka 3x
Světelnost : f / 9,2
Teoretická rozlišovací schopnost (arcsec) : 5
Viditelná hvězdná velikost (mag): 11,5
Barva: černá
Typ: Reflektor (Newton)

 

Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
  Filtr je příslušenstvím pro teleskopy značky Sky-Watcher. Pro teleskopy jiných výrobců nemusí vždy přesně pasovat.
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž AZ
48 hodín
zrkadlové (refraktory)
70-90mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.