PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Baterie Omegon Power Tank 7Ah/12V

Kód zboží: 33241
Baterie OMEGON Power Tank 7Ah / 12V představuje přenosné napájení teleskopu. Je to užitečná pomůcka na pozorovacích místech např. hluboko v přírodě, kde není žádná elektřina.
Cena s DPH3213 Kč
Cena bez DPH2655 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Baterie OMEGON Power Tank 7Ah / 12V představuje přenosné napájení teleskopu. Je to užitečná pomůcka na pozorovacích místech např. hluboko v přírodě, kde není žádná elektřina. To vám umožní vzít si dalekohled kamkoli a pozorovat oblohu z jejích nejlepších stránek.

Tato baterie je vhodná pro všechny dalekohledy s montáží GoTo se sledováním 12V motory. Umístěte baterii vedle vašeho teleskopu, připojte napájecí kabel k teleskopu a zapalovači v nádrži a váš teleskop bude fungovat po mnoho hodin.

Díky vybavení čtyřmi různými LED světly budete vždy informováni o stavu výkonnosti vaší baterie. Pokud svítí zelená LED, ukazuje, že baterie je připravena k použití. Žlutá LED se rozsvítí, když baterie potřebuje nabíjení. Je dodávána se síťovým adaptérem, který je součástí pro opakované nabíjení ze zásuvky.

Disponuje šikovným světlem pro montáž a demontáž teleskopu. Jasná lampa, pomocí asi 30 LED, je k dispozici pro pomoc při montáži a demontáži teleskopu. Další červená lampa je také k dispozici, když pozorujeme.

Má dva 12V výstupní porty do zapaľovača.Má i 3V / 6V / 9V další výstupy pro príslušenstvo.Disponuje i propojovacím kabelem pro SKYWATCHER a Bushnell dalekohledy. Je vybaená i popruhem pro snadnou přepravu a AC adaptérem pro nabíjení baterie.

 

Technické parametry:

 

Typ pohonu: Tank
Kapacita: 7
Vstupní napětí: 220
Výstupní napětí: 3, 6, 9, 12
Speciální vlastnosti:
Indikátor nabití baterie: ano
Ochrana proti vybití: ano
Stabilizovaný: ano
Ochrana proti zkratu: ano
Ochrana proti přetížení: ano
Obecné:
Barva: černá

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.