PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Kolimátor pre zrkadlové teleskopy

Kolimátor pre zrkadlové teleskopyKolimátor pre zrkadlové teleskopy
Kód zboží: JUSn
Zrcadlové teleskopy mohou poskytnout vynikající obrazy hvězd a planet - pokud jsou správně kolimované.
Cena s DPH910 Kč
Cena bez DPH752 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader
Zrcadlové teleskopy mohou poskytnout vynikající obrazy hvězd a planet - pokud jsou správně kolimované . Tento proces není tak složitý . Je třeba několik minut strávit s nastavením kolimátoru pro vynikající obraz . Někteří lidé si myslí, že největší nevýhodou zrcadlového teleskopu je, že potřebuje pravidelnou kontrolu kolimace . Tento krok lze provést snadno a rychle s trochou praxe .
Kolimace může být provedeno ve třech krocích :
1. Ujistěte se, že sekundární zrcadlové centrum spadá přímo pod optickou osou zaostřování .
2. Ujistěte se, že kontrolka na okuláru optické osy spadá přesně do středu primárního zrcadla
3. Ujistěte se, že primární zrcadlo odráží světlo přímo do středu okuláru .
Kolimační okulár je zařízení s nitkovým křížem na jedné straně . Umístěte okulár na zaostřování a zarovnejte optické prvky , pomocí záměrného kříže . Delší z nich je pro zrcadlové teleskopy zatímco ty kratší může být použit pro čočkové teleskopy . V průběhu noci může být zařízení použito , pokud je osvětlené z jeho strany, v tomto případě by měl být osvětlen disk viděn jako jasný disk v sekundárním a primárním zrcadle . Kolimační okulár pro teleskopy je podobný, ale mnohem kratší . Má design , který může být použit ke kontrole světla odraženého od hlavního objektivu .

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.