PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Noční vidění Pulsar Edge GS 2,7x50L

Noční vidění Pulsar edge GS 2,7x50LNoční vidění Pulsar edge GS 2,7x50L
Kód zboží: 75098
Noční vidění Pulsar Edge GS 2,7 x50 poskytuje velmi ostrý a přesný obraz bez zkreslení. Je to jeden z nejlepších nočních dalekohledů.
Cena s DPH16550 Kč
Cena bez DPH13678 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Noční vidění Pulsar Edge GS 2,7 x50 L je binokulární noční vidění univerzálního použití. Byly použity nové technologie, a proto jde o jeden z nejlepších nočních dalekohledů. Především jsou to zesilovače jasu obrazu CF - Super v kombinaci se speciální optickou soustavou R - contact a pěti šošovkovýchi okulárů, které dohromady vytvářejí velmi ostrý a přesný obraz bez zkreslení. Na první pohled budete přesvědčen, že se jedná o bezkonkurenční výrobek ve své třídě. Poměr zvětšení k zornému poli přístroje je zvolen optimálně a přístrojem se dají pohodlně detailně prohlížet objekty na vzdálenost.
Tento model je vybaven laserovým infračerveným přísvitem s ještě delším dosahem. Přístroj disponuje i plynulou regulaci výkonu, takže přísvit je dobře přizpůsobitelný k různým podmínkám pozorování. Ovládací prvky přístroje jsou promyšleně umístěny na horní straně přístroje a jsou nehlučné a dobře ovladatelné. Nový elektronický blok přístroje automatický hlídá úroveň osvětlení a sníží nebo úplně vypne napájení zesilovačů jasu obrazu při překročení prahové úrovně nadměrného osvětlení, čímž se výrazně šetří její životnost. Těleso přístroje je hermetický uzavřené a splňuje nejnáročnější podmínky pro použití v nepříznivém počasí: mlze, za silného deště, sněžení, v místech s vysokou koncentrací prachu a pod ...

 

Názor experta

Kvalitní a výkonné binokulární noční vidění generace I +.

Klady
  • vestavěný laserový výkonný přísvit
  • binokulární noční vidění
  • voděodolný
Zápory
  • nemáTechnické parametry :

Zvětšení : 2,7 x
Průměr objektivu: 50 mm
Provozní doba : 50 / 20 ( bez / s IR ) hod.
Provozní teploty : -20 .. +40 ° C
Vlnová délka IR : 780 nm
EOM : CF - Super / EP - 33 - SF
Voděodolnost : IP46
Průměr výstupní pupily : 4mm
Oční reliéf : 12mm
Zorný úhel : 13 °
Vertikální rozlišení : 42řádků/mm
Vzdálenost rozpoznání : 200m
Dioptrická korekce : ± 4dioptrie
Napájení : 3V ( 2xAAA ) V
Rozměry : 203x122x65mm
Hmotnost : 0.85kg
Záruka: 36 měsíců

48 hodín
Binokulární

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.