PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Steiner Ranger Xtreme 8x56

Dalekohled Steiner Ranger Xtreme 8x56Dalekohled Steiner Ranger Xtreme 8x56
Kód zboží: 5118
Binokulární dalekohled určený pro použití v náročných světelných podmínkách, např.za soumraku. Velmi vhodný na noční lov.
Cena s DPH17600 Kč
Cena bez DPH14545 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Čtvrtek 23.01
Preloader
Tento binokulární dalekohled je určen pro použití v náročných světelných podmínkách, např. za šera. Je velmi vhodný na noční lov. 56 mm průměr objektivu optimálně využívá dostupné světlo a vytváří tak úžasné pozorovací možnosti dlouho do noci.
Dalekohled má vysoce výkonnou kontrastní optiku, která je spojena s ještě vyšší propustností světla a rozšířením zorného pole.
Optika umožňuje vynikající koukání, ať už pro začátečníky nebo vášnivých pozorovatelů přírody. Praktický Twist up očnicový systém umožňuje očnice jednoduše nastavit pro použití s ​​nebo bez brýlí. Měkké a přátelské k pokožce, ergonomické očnicový uzávěry poskytují ochranu proti nepříjemnému , bočnímu světlu.
Pogumované provedení je odolné proti účinkům olejů, kyselin nebo povětrnostních vlivů . Povrch zůstává vždy snadno uchopitelný a neklouzavý i v extrémně vlhkých podmínkách , v teple nebo chladu . Není problém s extra velkými ostřícími koly rychle a spolehlivě ostřit i v hrubých rukavicích , v chladném počasí .
Dalekohled poskytuje komfort vyváženou funkcí nastavení rukojeti , aby byl snadno použitelný i v rukavicích .
Díky pečlivě navrženému uchycení popruhu dalekohled vždy zůstane pevně připevněn . Dalekohled je extrémně odolný díky kompaktní a odolné konstrukci a zvládá i nejnáročnější situace. Materiál Makrolon ® ho dělá ještě více odolným proti nárazům . Plnění dusíkem zcela zabraňuje zamlžení nebo vzniku kondenzace uvnitř dalekohledu. Speciální těsnicí technologie umožňuje dalekohledu odolávat tlaku vody až do hloubky 3 metry. Prach , nečistoty a žádná vlhkost nemůže proniknout do dalekohledu. Dalekohled je teplotně odolný. Dokonce i kolísání teplot od -40 ° C do +80 ° C nebude mít nepříznivý vliv na funkčnost dalekohledu. Dalekohled je optimalizován pro tichý provoz. Pogumované pancéřování vyčnívajících ovládacích prvků zajišťuje účinnou absorpci zvuku.
Nové modely Ranger Xtreme ve svých moderních designů nastavují nové standardy ve všech disciplínách . Rada Xtreme  tak kombinuje funkci a modernost .

Technické parametry :


Zvětšení : 8 x
Průměr objektivu: 56 mm
Hmotnost : 1130 g
Šířka : 142 mm
Výška: 183 mm
Hloubka : 80 mm
Výstupní pupila : 7mm
Svítivost : 49.00
Stmívací faktor: 21,2
Zorné pole na 1000 m : 125 m
Zaostřovací systém: Fast - Close - Focus
Rozsah zaostření: 2,3 m
Optika : kontrastní
Vodotěsný : tlak vody do 3 m
Plnění dusíkem : proti zamlžování
Teplotní rozsah: -20 až +80 ° C
Ergonomické očnice : Twist - up očnice
Pogumované provedení : NBR - Longlife
Popruh : neopren
Záruka: 120 měsíců

8x
48 hodín
56-59mm
Priama (Roof)

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.