PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Omegon Seastar 7x50 s kompasem (digital)

Dalekohled Omegon Seastar s kompasem (digital)Dalekohled Omegon Seastar s kompasem (digital)
Kód zboží: 12463
Dalekohled Omegon Seastar 7x50 s digitálním kompasem je vynikající mořský dalekohled, ideální na pozorování zátok, útesů a ptactva.
Cena s DPH5590 Kč
Cena bez DPH4620 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

 

Dalekohled Omegon Seastar 7x50s je vynikající mořský dalekohled. Seastar 7x50 je ideální na pozorování malých zátok a útesů, nebo na pozorování ptáků, když hledají potravu. Dalekohled je zkonstruován, aby fungoval v jakýchkoliv podmínkách. Je naplněn dusíkem a 100% nepromokavý. Zároveň je hermeticky uzavřený, aby byl odolný proti vlhkosti.

Je vyroben z Bak4 hranolů Porro, které poskytují vysokou světelnost. Velké objektivy čoček poskytují jasný obraz i za svítání nebo za soumraku. Tento dalekohled je pogumovaný, takže poskytuje velmi bezpečné uchopení. To je vždy velmi uklidňující, pokud jste překvapen poryvům větru nebo rozbouřeným mořem. Vestavěný digitální kompas pomáhá s hledáním směru. Je robustní a 100% vodotěsný. Ochranné pouzdro a popruh přes rameno jsou součástí dodávky.Technické parametry :
Zvětšení : 7x
Průměr objektivu ( mm ): 50
Průměr výstupní pupily (mm) : 5,0
Oční reliéf (mm) : 24,0
Speciální funkce:
Funkce zoom : -
Stabilizátor obrazu : -
Kompas : ano
Ochrana proti stříkající vodě : ano
Dálkoměr : ano
Ochranná taška: ano
Okuláry pro brýle nositele: ano
Zorné pole ve vzdálenosti 1000 m (m ): 116
Intenzita světla : 25,0

Hmotnost (g): 1200
Povrchový materiál : Pogumovaný
Oblast použití :
Astronomie : ano
Pěší turistika : ano
Pozorování ptáků : ano
Plachtění : ano
≤7x
2-4 dni
Klasická (Porro)
50-55mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.