PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Dalekohled Omegon Fernglas Orange 10x42

DOOrange10422
DOOrange10423
Kód zboží: 45847
Dalekohled OMEGON Fernglas Orange 10x42 je určen pro každou příležitost. Je to ultra-lehký dalekohled do kapsy, pro začátečníky. Je určen zejména na výlety do přírody, na pozorování přírody a pěší turstiku.
Cena s DPH4060 Kč
Cena bez DPH3355 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

3-8 dní

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:3-8 dní
Preloader

Dalekohled OMEGON Fernglas Orange 10x42 je určen pro každou příležitost. Je to ultra-lehký dalekohled do kapsy, pro začátečníky. Je určen zejména na výlety do přírody, na pozorování přírody a pěší turstiku. Velkou výhodou je, že je robustní a snadno použitelný, což představuje velmi dobrou zábavu pro všechny členy rodiny. Disponuje kartáčovým pogumováním pro bezpečné uchycení v ruce.


Dalekohled je vodotěsný, což je velkou výhodou jeho používání v každém počasí a ročním období. Optika dalekohledu disponuje multi-vrstvami, díky čemuž můžete pozorovat v okolí - v přírodě mnohé detaily na různých objektech. Multi-vrstva eliminuje odrazy a nabízí v každém počasí fantastický kontrast.

Gumové očnice představují výbornou ochranu proti rušivému bočnímu světlu, jsou rozšířeny směrem ven, vyrobené z plastu, a přizpůsobí se tvaru očního okolí.
Velkým plusem dalekohledu je vodotěsnost. Můžete ho používat i v náhlém lijáku. Ale také pro vodní sporty, je obzvláště vhodný. Při plachtění, raftingu nebo prostě na pláži, v každém prostředí, ukazuje silný výkon. Dalekohled je plněn dusíkem, což zabraňuje vnitřnímu zamlžování.

 

Tento model dalekohledu poskytuje i tu výhodu, že zaměření každého okuláru lze individuálně nastavit. Toto nastavení zůstává stabilní. Pokud se příště podíváte do dálky přes dalekohled, absolutně nic už netřeba přizpůsobit.


 

Technické parametry:

Zvětšení: 10 x
Přední průměr objektivu (mm): 42
Výstupní pupila (mm): 4,2
Reliéf (mm): 13
Medzipupilárna vzdálenost (mm): 54-73
Skleněný materiál: BaK-4
Odolné proti stříkající vodě: ano
Ochranná brašna: ano
Intenzita světla: 16
Reálné zorné pole (°): 5,1
Zorné pole (°): 40,8
Zorné pole na 1000 m (m): 90
Ostření blízkých objektů hranice (m): 6
Stmívajícího faktor: 16
Povrchový materiál: pogumovaný
Barva: černá
Délka (mm): 150
Šířka (mm): 105
Výška (mm): 46
Hmotnost (g): 592
Oblast použití:
Pěší turistika: ano
Pozorování ptáků: ano
Lovení: ano

Cestování: ano
Sport: ano
Plachtění: ano

 

10x
48 hodín
Priama (Roof)
41-49mm
Atronómie;Cestování;Sport;Jachting;Myslivectví;Turistika;Ornitológie

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.