PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Mikroskop Omegon Digital USB hand

Kód zboží: 33315
Ruční kompaktní mikroskop OMEGON Digital USB hand umožní, aby mnohé jemné detaily byly více viditelné. Je velmi jednoduchý.
Umožňuje prozkoumat jemné detaily minerálů, vláknin, svou vlastní kůži, elektronické součástky a mnohem více.
Cena s DPH1020 Kč
Cena bez DPH843 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Pondělí 23.09
Preloader

Ruční kompaktní mikroskop OMEGON Digital USB hand umožní, aby mnohé jemné detaily byly více viditelné. Je velmi jednoduchý. Umožňuje prozkoumat jemné detaily minerálů, vláknin, svou vlastní kůži, elektronické součástky a mnohem více. Jednoduše připojíte mikroskop k počítači. Osm svítivých LED diod poskytuje jasné a neutrální osvětlení pro vaše vzorky. LED diody jsou uspořádány do kruhu - tedy zajišťují osvětlení bez stínů.
2megapixelový fotoaparát pořídí snímek vaší vzorky a předává je přímo do monitoru počítače. Vidíte živý obraz, který zahrnuje jakýkoliv pohyb, který může probíhat pod mikroskopem objektivu. Každý předmět si můžete mnohem jednodušší prohlédnout na velké obrazovce. Mikroskop je také využitelný pro demonstrace pro skupinu. Mikroskop poskytuje až 200 násobné zvětšení. Zaostřovací kolečko slouží k nalezení optimální ostrosti, což prozkoumáte v klidu na obrazovce. Můžete také zvýšit zvětšení a přepínat mezi 1-40X nebo monstrózní 200X zvětšení. V ceně mikroskopu je zahrnut i praktický software. Mikroskop a software pracují jako tým. Software pro zpracování obrazu je součástí dodávky. Může být použit na statické obrázky nebo pro kompletní video sekvence. Můžete zvětšit obrázky digitálně, orientovat jejich nebo oříznout. Po digitálním zpracování, výsledný obraz je možné vytisknout nebo poslat e-mailem.
Mikroskop je vhodný pro studenty, dospělé i profesionály. Je vhodný pro zábavu i použití na rutinní testování materiálů. Je delší než zvýrazňovače a může být snadno uložen v zásuvce. Je neobyčejně praktický - žádný jiný mikroskop není takový malý a šikovný.

 

 

Technické parametry:


Zvětšení: 20x / 200x
Typ lampy: LED
Typ výstavby: Digital
Kamera
Megapixel: 2
Typ snímače: 1/3 CMOS
Rozlišení fotografie (Pixel): 1600x1200
Výška (mm): 105
Hmotnost (g): 119

Digitální mikroskopy
48 hodín
Studentské mikroskopy

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.