PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Teleskop Omegon 80/400 AZ3

Teleskop Omegon 80/400 AZ3Teleskop Omegon 80/400 AZ3
Kód zboží: 33134
Teleskop je kompaktní, cestovní, lehký kometárního dalekohled. Můžete pozorovat po setmění tak vesmírnou oblohu jako zase přes den přírodu.
Naše cena5840 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Středa 28.02
Preloader
Tento dalekohled je kompaktní cestovní a kometárního dalekohled . Když se podíváte na oblohu, můžete žasnout nad astronomickou výstavou . Tento teleskop je optimálním společníkem pro pozorování nebeského divadla . Tento dalekohled je tak lehký, a tak kompaktní, že ho můžete jednoduše zvednout a odnést mimo. Poskytuje také velmi široké zorné pole s jeho 80mm otvorem a 400 mm ohniskovou vzdáleností . Pomalé - pohyby na AZ - 3 držáku vám umožní snadno automaticky najít a pozorovat komety .
Ať už jde o astronomické nebo pozemní pozorování - tento teleskop vám umožní dělat obojí . Tento typ dalekohledu se stal známým jako " bohaté pole " dalekohled nebo " hledač komet " . Zorné pole je velmi velké . Hledači komet ocení dalekohled s krátkou ohniskovou vzdáleností . Skvělý pro " vesmírné procházky " - samozřejmě také poskytuje nádherný výhled na slavnou Galaxie v Andromedě a mnoho otevřených hvězdokup . Pokud jste pozorovatelem přírody, pak můžete také použít tento dalekohled pro pozorování jelenů v blízkosti okraje lesa , pozorování strmých útesů s kamzíky v horách, nebo vzdálenou loď na jezeře . A když se setmí , pak se můžete ponořit znovu do vesmíru .
Azimutální montáž s pomalou kontrolou pohybu na dvou osách vám umožní sledovat jakýkoliv objekt , ať už na noční obloze , nebo na zemi . Objekt naleznete v zorném poli, a pak použijte pomalé ovládání sledování pohybu objektu v požadovaném směru. Takže montáž AZ 3 vám umožní snadno sledovat objekty - dokonce i při vysokých zvětšeních . To znamená, že máte možnost užít si sledování více, protože sledování je zcela intuitivní .
Velká centrální šroub umožňuje rozhodnout, zda si přejete sledovat horizontální (např. při pozemním pozorování ) , nebo sledovat vertikálně , směrem nahoru na oblohu . To vám umožní dosáhnout jakékoliv místo , které chcete sledovat . Montáží můžete pohybovat v libovolném směru , pokud potřebujete všestranné zobrazení . AZ - 3 držák je plně otočný o 360 ° .
 

Technické parametry :

Průměr objektivu ( mm ) : 80
Ohnisková vzdálenost ( mm ) : 400
Maximální užitečné zvětšení : 160
Připojení na okulár : 1,25 "
Typ výroby: AZ - 3
Montáž : azimutální
Materiál: hliník
Dodávané příslušenství: 1.25 '' okuláry , Super 20 mm , Super 10mm, Hledáček LED - Finder ,
Oblast použití :
Měsíc a planety : ano
Příroda pozorování : ano
Slunce: nedoporučuje ( pouze s vhodným slunečním filtrem )
Začátečníci: ano
Záruka : 24 měsíců
 
 
Příslušenství pro teleskop:

Měsíční filtry pro zvýšeně kontrastu a zvýšení komfortu pozorování při silném záření měsíce
Barevné filtry pro lepší kontrast při pozorování planet, hvězd, nebo deep sky-objektů
Sluneční filtry pro pozorování slunce. Pozor nikdy se nedívejte do slunce přes dalekohled bez takové fólie, hrozí vážné porušení zraku!
- okuláre
Astronomické kamery pro přenesení zážitků z pozorování do počítače přes USB
T2 kroužky pro připojení zrcadlovky přímo na teleskop
 
Pokud si nevíte rady s výběrem, neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám poradíme, vysvětlíme co bude vhodné právě pro Váš teleskop a Vaše potřeby.
 
Pokud máte zájem o jiné příslušenství, kontaktujte nás. Možnosti rozšíření a vybavení teleskopu jsou neomezené, umíme Vám zabezpečit jakékoliv jiné příslušenství, které jste nenašli v naší nabídce.
Montáž AZ
48 hodín
šošovkové (refraktory)
70-90mm

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.