PORADÍME VÁM
DENNĚ 8-22

0948 167 772 do 15:00
0908 587 052 od 15:00

Víc informací

Puškohled Fomei Beater II. 1-4x24 IR-SF (G4)

PFBII1424IRSFG4ZK2
Kód zboží: OY6271
Variabilní puškohled Fomei Beater II. 1-4x24 IR-SF (G4) nové generace s červeným bodem plněný dusíkem. Vyniká vysokou odolností proti zpětnému rázu odpovídajícímu například 300WIN Magnum.
Naše cena5990 Kč

ikonaPokud jste našli jinde lepší nabídku, kontaktujte nás . Uděláme co je v našich možnostech, abychom se s Vámi co nejlépe dohodli.

Na skladě

Kdy mi bude zboží doručeno, když ho teď objednám? Přepravní společností UPS:Středa 25.10
Preloader
Puškohled Fomei Beater II. 1-4x24 IR-SF (G4) je modelem druhé generace s variabilní optikou. Zaměřovací osnova je vybavena červeným bodom.Telo puškohledu je plněné suchým dusíkem. Vyniká vysokou odolností proti zpětnému rázu odpovídajícímu například 300WIN Magnum. Tubus je vyroben z jednoho kusu a jeho stěny jsou zesíleny pro vyšší tuhost. Optická část je ošetřena SMC vrstvami pro vysokou světelnou propustnost a brilanci obrazu. Pro uchycení na zbraň doporučujeme použít pevnou násuvnou ocelovou montáž pro tubus 30mm.

Ovládání jasu červeného bodu je na levé straně těla puškohledu. Intenzitu bodu lze regulovat v 6 stupních. 3 stupně jsou určeny pro denní osvit a 3 stupně jsou určeny pro noční osvit. Intenzita osvětlení je ovládána tak, že jas červeného bodu je zvyšován vždy směrem od 0. To umožňuje snadnou a rychlou volbu ve dne iv noci. Z každé pozice lze osvětlení vypnout otočením oběma směry. Tím je jednoduše puškohled připraven pro opětovné zapnutí na poslední použité poloze osvitu červeného bodu.

Tento puškohled je vybaven novým ergonomickým designem pro ovládání variabilního zvětšení. Je opatřen výstupkem, který umožňuje kontrolovat nastavení zvětšení obrazu hmatem. Střelec má tak vždy přehled o nastavení zvětšení, iv noci. Krytky nastavení optiky a ovládání intenzity červeného bodu jsou opatřeny novým designem, který usnadňuje manipulaci s nimi. Při výrobě puškohledu byly použity nové materiály pro uložení optiky zaměřovací osnovy, které jsou u těchto modelů z bronzu. Záruka je 60 měsíců.

 

Technické parametry:

Zvětšení: 1-4x
Průměr objektivu: 24mm
Zorný úhel: 19-5 °
Zorné pole v 1000m: 335-87m
Optický výstup: 15,2-5,2mm
Průměr tubusu: 30mm
Úprava čoček: SMC
Nastavení paralaxy: 100m
Délka: 241mm
Hmotnost: 442g
 
 
 
Variabilní zvěčšení s osvetleným bodem
30mm
do 32mm
48 hodín

 


100% Garancia

Garance 100% spokojenosti

je služba, kterou jsme pro Vás zavedli a Vy ji můžete využít při zakoupení jakéhokoli zboží na iDalekohledy.cz. Vaše spokojenost je pro nás na prvním místě a tak jsme se rozhodli zařadit mezi naše služby možnost vrácení nepoužitého zboží pomocí kurýrní služby. V případě, že budete chtít zboží vyměnit, anebo vrátit z jakéhokoli důvodu, my se o všechno postaráme. Na Vaši adresu pošleme kurýra, ten od Vás zboží převezme a doveze ho na naši adresu.

Vy nemáte žádné starosti, žádné náklady, o všechno se postaráme my. Nákupem u nás nic neriskujete. Více o této službě sa dozvíte tu.